Daniel Kokosiński: Czujemy niedosyt po meczu z Unią/Drobex

Podziałem punktów zakończyło się sobotnie spotkanie 8. kolejki III ligi, grupy II, w którym Unia/Drobex Solec Kujawski zremisowała z Kotwicą Kołobrzeg 1:1 (1:1). Po zakończeniu meczu, podsumował je szkoleniowiec kołobrzeskiej ekipy, Daniel Kokosiński.

W drugiej połowie zdecydowanie zaatakowaliśmy. Na pewno nie przyjechaliśmy tutaj do Solca Kujawskiego po jeden punkt, ale po trzy oczka. Mieliśmy sytuacje w ofensywie, ale zabrakło nam skuteczności. Atakując, odkrywając się, trzeba się liczyć z tym, że jakaś sytuacja ze strony przeciwnika może się pojawić. Wiedzieliśmy o tym i podejmowaliśmy ryzyko, żeby zaatakować - przyznał trener Kotwicy.

Jak Daniel Kokosiński traktuje remis w meczu z Unią/Drobex? - Szczerze powiedziawszy, odczuwam niedosyt po tym spotkaniu. Naszym celem były trzy punkty, ale to się nie udało. Musimy przeanalizować to spotkanie i wyciągnąć z niego wnioski. Brakowało nam cierpliwości przy atakach pod bramką przeciwnika. Poza tym, kołobrzeżanie stracili także Krzysztofa Zarembę. - Na razie nie wiemy, jak poważnego urazu nabawił się nasz zawodnik, został odwieziony do szpitala w Bydgoszczy i po tych badaniach będziemy wiedzieli więcej - zakończył szkoleniowiec kołobrzeskiego zespołu.