Krzysztof Jabłoński: Trzeba szanować ten punkt

Piłkarze Unii/Drobex Solec Kujawski nadal bez zwycięstwa w trzecioligowych rozgrywkach. Soleccy zawodnicy tym razem, tylko zremisowali na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg 1:1 (1:1). Tak przebieg spotkania ocenił trener Unii, Krzysztof Jabłoński.

Na pewno musimy ten punkt bardzo szanować. Liczyliśmy na przełamanie, a w takim meczu byłoby to bardzo fajne. Patrząc z całego przebiegu meczu, tak my, jak i rywale mieli swoje okazje - przyznał trener Krzysztof Jabłoński.

Wojtek Ernest miał w końcówce piłkę meczową i takie sytuacje powinien wykorzystać. Czujemy niedosyt, ale i sytuację nam skomplikowała kontuzja Piotra Żurka. Nie wiem, jak poważna jest to sytuacja. Uważam, że w meczu z Kotwicą chłopacy zostawili mnóstwo zdrowia na boisku - ocenił szkoleniowiec unitów.

- Po kontuzji Piotra Żurka, musiałem dokonać roszad w jedenastce i ją poprzestawiać. Mieliśmy w grze też trochę szczęścia, najprawdopodobniej na sobotni pojedynek ze Świtem wszyscy zawodnicy będą do mojej dyspozycji - zakończył Krzysztof Jabłoński.