Tak gra nasza młodzież - juniorzy młodsi

Drużyna prowadzona przez Sławomira Winieckiego wygrała jesienią swoją grupę i awansowała do drugiej ligi.

Runda jesienna dla juniora młodszego w Unii Solec Kujawski była bardzo pracowita i owocna.
Od początku zawodnicy zgrywali się ze sobą i nowym trenerem Sławomirem Winieckim. W sześciu meczach (4 wygrane i 2 przegrane) strzelili 20 bramek, a 16 stracili.
- Bardzo mi miło, że miałem zaszczyt poprowadzić chłopców do zwycięstwa. Ciężka praca i upór zaprowadziły ich na sam szczyt, choć były małe potknięcia. Przed nami jeszcze trudniejsza runda wiosenna, gdzie rywale będą bardziej wymagający. Dla nas to będzie duży sprawdzian - mówi trener Sławomir Winiecki.
- Drużyna na boisku jest bardzo waleczna, coraz bardziej zgrana. Trzech zawodników uczęszcza do GOSSM KPZPN w Bydgoszczy.
Mecze rundy jesiennej:
UNIA SOLEC KUJAWSKI - SPARTA JANOWIEC WIELKOPOLSKI 5:0
Bramki dla Unii strzelili: 20' , 29' Daniel Łatka; 50' Hubert Chołuj; 67', 69' Przemysław Kujawa
UNIA SOLEC KUJAWSKI - BURZA NOWA WIEŚ WIELKA 6:0
Bramki: 11' Przemysław Kujawka; 23' Maciej Gapiński; 26' Jakub Paczkowski; 53' Mateusz Bochra; 67', 80'+ Daniel Łatka
KS ŁOCHOWO - UNIA SOLEC KUJAWSKI 8:0
SPARTA JANOWIEC WIELKOPOLSKI - UNIA SOLEC KUJAWSKI 0:4
Bramki: 2' Mikołaj Kukułka; 5', 44' Oskar Gozimirski; 62' Mateusz Bochra
BURZA NOWA WIEŚ WIELKA - UNIA SOLEC KUJAWSKI 5:3
Bramki: 40' Przemysław Kujawa; 46' Maciej Gapiński; 79' Hubert Chołuj
UNIA SOLEC KUJAWSKI - KS ŁOCHOWO 2:1
Bramki: Oskar Gozimirski i Daniel Łatka.
Na wyróżnienie po rundzie zasługują: Oskar Gozimirski, Daniel Łatka, Hubrt Chołuj i Przemysław Kujawa.
Do rundy wiosennej drużyna zacznie przygotowania pod koniec stycznia. Na czas przygotowań dyrektor sportowy Unii Szymon Raczyński zapowiedział kilka spotkań sparingowych.