Kończymy urlopy! Ruszają przygotowania do rundy wiosennej!

Już w poniedziałek, 15 stycznia trzecioligowa Unia/Drobex Solec Kujawski rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej III ligi.

W rundzie wiosennej drużynę poprowadzi nowy trener Remigiusz Kuś, który na ławce trenerskiej zastąpił Hermesa, a ten będzie teraz pracował w Białymstoku, gdzie pełnić będzie funkcję szkoleniowca drużyny Jagiellonii występującej w Centralnej Lidze Juniorów.

Pierwszy trening zaplanowano na godzinę 17:00. Zespół do rundy wiosennej na początku przygotowywać się będzie na obiektach soleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a potem także na boisku orlik. W planach zespół ma także rozegranie dziewięciu spotkań kontrolnych. 27 stycznia, piłkarze Unii zagrają w halowym turnieju w Bydgoszczy o puchar prezesa Budowlanego KS Bydgoszcz.

25 stycznia (czwartek), Unia/Drobex pozna swojego rywala w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu województwa. Tego dnia zaplanowano losowanie par tej fazy rozgrywek oraz kolejnych szczebli rozgrywek.