Tak gra nasza młodzież - młodzicy

W rundzie jesiennej drużyna zajęła 6 miejsce wygrywając jeden mecz i dwa remisując. W sumie zdobyła 5 punktów.

Zespół prowadzony przez Krzysztofa Pieczkę istnieje od września 2017 r. Składa się z zawodników rocznika 2005/2006, z czego 2005 to nowi gracze, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dyscyplinie sportu.

Na listę strzelców wpisali się Bartek Miliszkiewicz, Konopa Denis, Adrian Guzik i Mikołaj Butrykowski.

- Uważam, że drużyna ma potencjał i dużo zapału do pracy - mówi trener Pieczka. - Brakuje nam jeszcze ogrania, ale z czasem i z tym się uporamy. Szczególnie zależy mi na dobrej atmosferze w drużynie i owocnej pracy na treningach. W ramach integracji, 12 grudnia udaliśmy się na gokarty, gdzie chłopcy mogli wspólnie spędzić czas. Natomiast 17 grudnia odbył się drugi turniej rodzinny drużyn młodzika i orlika. W ten sposób staramy się stworzyć dobre warunki rozwoju. W planach mamy jeszcze zakup dresów, wycieczkę całodniową na paintball'a i szereg sparingów przed rundą wiosenną.

Strona o drużynie: https://www.facebook.com/KS-UNIA-GRUPA-M%C5%82odzik-643754879162491/?ref=bookmarks