Grają soleckie zespoły młodzieżowe

Zmagania rundy wiosennej rozpoczęły młodzieżowe drużyny Unii Solec Kujawski.

Juniorzy starsi prowadzeni przez trenera Szymona Raczyńskiego występują w III lidze (grupa 1). W pierwszym tegorocznym spotkaniu pokonali u siebie Golden Goal Bydgoszcz 2:0 (bramki: Oskar Gozimirski), zaś w drugim - również u siebie - Pałuczankę Żnin 3:2 (Paweł Samsel, Mateusz Wesołowski i Gozimirski).

Grupa orlików (na zdjęciu) rywalizuje co tydzień w formie turniejów z udziałem czterech drużyn. Unitów prowadzi trener Damian Dudziak. W pierwszym turnieju w Koronowie solecki zespół przegrał z Gwiazdą I Bydgoszcz 0:2, pokonał Gwiazdę III 4:1 i zremisował z Victorią Koronowo 1:1. Z kolei w drugim turnieju w Bydgoszczy zwyciężył Gwiazdę I 2:1, Gwiazdę III 4:1 oraz przegrał z Victorią Koronowo 1:3. Kolejny turniej odbędzie się w najbliższą sobotę na Orliku w Solcu Kujawskim - pierwszy mecz o godz. 10.30.