Unia/Drobex przed wyjazdem do Szczecina

Nasi piłkarze powalczą w niedzielę na wyjeździe z Pogonią II Szczecin. Początek meczu o godz. 16.00. Relację na żywo będzie można obejrzeć na naszym kanale na youtube.

Kolejny mecz ligowy drużynie Remigiusza Kusia przyjdzie stoczyć z rezerwami "Portowców". Spotkanie nie będzie z pewnością należało do łatwych, ale dotychczasowe wyniki pokazują, że Pogoń II - obojętnie w jakim zagra składzie - też można pokonać.

- Bez względu na to, jaka jedenastka szczecinian wybiegnie na boisko, musimy wyjść i powalczyć o trzy punkty, bo są one nam bardzo potrzebne - mówi szkoleniowiec unitów.

Zespół Unii/Drobex wyjeżdża na to spotkanie już w sobotę. Po drodze w jednej z miejscowości przeprowadzi trening. - Cieszę się, że profesjonalnie podeszliśmy do tego pojedynku - dodaje trener Kuś.

Po absencji (pauza za kartki) wraca do składu obrońca Damian Michalski. Po zabiegu palca ma grać Kamil Nytko, który dwa ostatnie mecze zagrał z kontuzją. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Adama Kacprzaka i Jakuba Kotarzewskiego, którzy leczyli urazy.