Unia/Drobex Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg [zapis relacji na żywo]

W sobotnim meczu 8. kolejki III ligi, grupy II bałtyckiej, Unia/Drobex Solec Kujawski zremisowała na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg 1:1 (1:1).

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

III LIGA, GRUPA II (BAŁTYCKA) - RUNDA JESIENNA - SEZON 2017/2018 - 8. KOLEJKA - 23.09.2017 R.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - KOTWICA KOŁOBRZEG 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Wypij 30. - asysta Łukasz Kacprzycki, 1:1 Piotr Kaczkowski 34. - asysta Bartosz Śmietanko.

UNIA/DROBEX (trener Krzysztof Jabłoński): Skibiński - Shapoval, Żurek (75. Poczwardowski), Jastrzembski, Michalski - Kaczkowski (88. Born), Czachorowski - Kacprzak, Śmietanko, Kotarzewski - Chyrek (64. Ernest).
Żółte kartki: Shapoval, 14. - faul, Jastrzembski, 60. - faul, Skibiński, 90+4. - opóźnianie wznowienia gry.

KOTWICA (trener Daniel Kokosiński): Michalak - Słodowy, Danilczyk, Wypij, Rydzak (46. Włodarczyk) - Łyszyk, Świechowski, Szymański (68. Witt), Zaremba (34. Czapłygin), Kacprzycki - Szczepański (46. Michurski).
Żółte kartki:

SĘDZIUJE: Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto), asystenci: Nowicki (Szamotuły), Pawlicki (Poznań-Nowe Miasto), techniczny: Śmiglak (Wronki). OBSERWATOR K-PZPN: Andrzej Karczewski (Włocławek).

Ławka rezerwowych
Unia/Drobex: Laskowski, Plakhtyr, Nytko, Nowicki.
Kotwica: Kalinowski, Majchrzak, Prejs.

II POŁOWA
90+5' Koniec meczu.
90+4' Za opóźnianie wznowienia gry, żółtą kartką ukarany Skibiński.
90+4' Kontra po drugiej stronie - tuż obok słupka uderzył Włodarczyk.
90+3' Obok bramki uderzył Poczwardowski.
90+1' Zablokowana próba centry Poczwardowskiego - rzut rożny dla gospodarzy.
90' Zablokowany strzał Czachorowskiego. Cztery minuty doliczone.
88' Piłkę meczową mieli gospodarze. Kacprzak zagrał do Ernesta, ale ten nie pokonał Michalaka! Zmiana w zespole Unii - Kaczkowskiego zastąpił Born.
86' Ależ szczęście mieli teraz gospodarze. Na indywidualną akcję zdecydował się Kacprzycki - uderzył tuż zza linii pola karnego, a futbolówka trafiła w słupek.
83' Długa piłka i zagranie na Włodarczyka, ten jednak nie opanował futbolówki.
80' Znowu głową obok bramki po centrze z rożnego uderzył Wypij. Kołobrzeżanie chcą strzelić zwycięskiego gola, na razie mają optyczną przewagę.
77' Na strzał z dystansu zdecydował się Danilczyk - piłka odbiła się od jednego z zawodników Unii i spadła tuż obok słupka. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, obok bramki główkował Wypij.
76' Łyszyk uderzył z linii pola karnego - wprost w dobrze ustawionego w bramce Skibińskiego.
75' Za Żurka wszedł Poczwardowski - druga zmiana w drużynie Unii.
72' Kacprzak przechwycił piłkę i w kontrze zagrywał ją do Ernesta. Ten jednak był na spalonym, co wyłapał arbiter asystent.
68' Witt za Szymańskiego - czwarta i zarazem ostatnia zmiana w drużynie kołobrzeskiej. Świetna akcja Kacprzyckiego, który ze skrzydła zszedł do środka boiska, uderzył wprost w okienko, ale kapitalną paradą w bramce popisał się Skibiński!
64' Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy - Wojciech Ernest zastąpił Michała Chyrka.
60' Za faul w środkowej strefie boiska, żółtą kartką ukarany został Jastrzembski.
56' Jastrzembski uderzył w boczną siatkę.
55' Bardzo dobra centra z rzutu wolnego Śmietanki - uderzenie Żurka zablokowane, rzut rożny dla gospodarzy.
53' Włodarczyk zagrał do Kacprzyckiego - jego centrę w pole karne wyłapał Skibiński.
52' Kaczkowski dograł z linii pola karnego do Kotarzewskiego, ten odegrał Śmietance, a po jego strzale piłka minimalnie minęła słupek bramki Michalaka.
49' Spokojny początek drugiej części spotkania.
46' Początek drugiej połowy - unici bez zmian w składzie, do zmian doszło za to w zespole gości - Michurski wszedł za Szczepańskiego, zaś Włodarczyk zastąpił Rydzaka.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45' Kołobrzeżanie dwukrotnie dośrodkowywali ze skrzydeł, ale za każdym razem nie byli w stanie zagrozić bramce Skibińskiego.
44' Na stadion przyjechała karetka - uraz Zaremby mógł okazać się poważniejszy. Zawodnikowi Kotwicy życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
43' Śmietanko prostopadle zagrywał piłkę do Chyrka, ale ten nie doszedł do futbolówki - złapał ją Michalak.
40' Zablokowany płaski strzał po ziemi Kacprzyckiego.
39' 1:1.
34' Zmiana w drużynie gości - kontuzjowanego Zarembę zastąpił Czapłygin.
34' 1:1!! Piłkę ze skrzydła dośrodkował Bartosz Śmietanko, a strzałem głową, piłkę w siatce umieścił Piotr Kaczkowski.
31' Błąd Michalskiego. na prawym skrzydle - na pełnym biegu piłkę wrzucał Łyszyk, ale wyłapał ją Skibiński.
30' 0:1!! Z rzutu rożnego dośrodkował Kacprzycki, a bramkarza Unii/Drobex, strzałem głową pokonał Tomasz Wypij.
28' Błąd Żurka, strzał Słodowego zablokowany - rzut rożny dla Kotwicy.
27' Rzut rożny dla gospodarzy, po zamieszaniu w polu karnym Chyrek uderzył ponad bramką.
27' Śmietanko prostopadle zagrał do Shapovala, jego próbę centry zblokowali obrońcy, podobnie jak dośrodkowanie Kacprzaka.
24' Na strzał z dystansu zdecydował się Czachorowski - uderzenie jednak ponad bramką.
22' Akcja gości, próbował na końcu Kacprzycki, ale skutecznie zablokowali go obrońcy gospodarzy.
19' Niecelny strzał z dystansu Kacprzyckiego.
15' Akcja unitów, ale Kacprzak nie zamknął strzałem centry ze skrzydła.
14' Dwukrotnie dośrodkowywał z rzutu wolnego Kacprzycki, ale bez zagrożenia dla bramki Skibińskiego.
14' Żółta kartka dla Yevhena Shapovala za faul.
10' Dwa rzuty rożne mieli gospodarze, ale nie zagrozili bramce.
7' Po strzale Kotarzewskiego, piłka odbiła się od muru zawodników Kotwicy. Rzut rożny, ale centra Czachorowskiego bardzo niedokładna. Na szczęście dla unitów, niepewnie wybił piłkę Zaremba.
6' Ładny przerzut piłki do Kotarzewskiego, próbujący przechwycić futbolówkę obrońca gości, zagrał ją ręką. Rzut wolny przed linią pola karnego dla unitów.
4' Kombinacyjna akcja gości, ale w decydującym momencie, za mocne odegranie do Świechowskiego.
3' Napastnik Kotwicy w momencie zagrania piłki od kolegi, znajdował się na pozycji spalonej.
2' Shapoval uprzedził Kacprzyckiego i zgrał piłkę głową do Skibińskiego.
1' Pierwszy gwizdek sędziego Waskowskiego. Od środka zaczęli przyjezdni.

Przed meczem. Unici zagrają dzisiaj w pomarańczowych strojach, z kolei goście - w niebieskich. W zakończonym meczu, Energetyk Gryfino przegrał na własnym boisku z Włókniarzem Kalisz 0:3 (0:1). Pozostałe mecze w sobotę i niedzielę.

Przed meczem. Poznaliśmy już wyjściowe składy obu drużyn. W zespole Unii/Drobex, do wyjściowej jedenastki powraca dzisiaj Mateusz Skibiński. W dzisiejszym meczu, kapitanem unitów będzie Yevhen Shapoval. Po meczu pauzy, do wyjściowego zestawienia powrócił Bartosz Śmietanko, zaś w ataku od pierwszej minuty, dzisiejsze spotkanie rozpocznie Michał Chyrek