Trzecia sparingowa wygrana [ZDJĘCIA]

Piłkarze Unii/Drobex Solec Kujawski rozegrali trzeci mecz sparingowy w zimowym okresie przygotowawczym. I odnieśli trzecie zwycięstwo.

Unici pokonali w środowym sparingu czwartoligową Legię Chełmża 2:1 (0:1). Goście objęli prowadzenie po strzale Patryka Smolarza, który popisał się precyzyjnym uderzeniem w długi róg.

Po przerwie, z bardzo dobrej strony pokazał się Krystian Born. To po jego uderzeniu, solecki zespół doprowadził do remisu, a następnie to on wyłożył piłkę jednemu z zawodników testowanych, który wpisał się na listę strzelców.

Unia/Drobex: Skibiński - Kacprzak, Jastrzembski, zawodnik test., Michalski - zaw. test II, Czachorowski, K. Nytko, Kotarzewski - Born, Chyrek; po przerwie zagrali: zaw. test. III, Karbowski, Plakhtyr, zaw. test IV, zaw. test. V, Moranowski, Czachorowski, zaw. test. VI, zaw. test. VII.