Marcin Wódkowski arbitrem meczu z GLKS Osielsko

W tygodniu poznamy grono zespołów, które awansują do 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego. Poznaliśmy nazwiska arbitrów, którzy we wtorek i środę, tj. 19/20 września 2017 r., poprowadzą mecze III rundy zmagań w podokręgu bydgoskim.

Już we wtorek, o awans zagra Unia/Drobex Solec Kujawski. Rywalem soleckiego trzecioligowca będzie GLKS Osielsko, a mecz zostanie rozegrany na boisku w Żołędowie. Ten mecz poprowadzi trójka sędziowska z podokręgu Bydgoszcz, a głównym arbitrem spotkania będzie Marcin Wódkowski. Ten arbiter prowadził unitom w poprzednim sezonie jedno spotkanie - wygrane 4:3 na wyjeździe z Wisłą Nowe, a na liniach asystować mu będą Aleksander Nowicki (Solec Kujawski) i Mariusz Burda (Bydgoszcz).

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz pucharowy.

PUCHAR POLSKI K-PZPN NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ - SEZON 2017/2018 - III RUNDA
Wtorek, 19 września 2017 r.
GLKS Osielsko - Unia/Drobex Solec Kujawski [19.00]; boisko w Żołędowie
sędziuje: Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)

Środa, 20 września 2017 r.
Pomorzanin Serock - Chemik Bydgoszcz [16.15]
Sławomir Winiecki (Zamość)