Junior Starszy walczy o szczyt tabeli

W dniu 2017-09-27 drużyna Juniorów Starszych podejmowała na własnym stadionie lidera ligi - Gopło Kruszwica. Był to mecz o tzw. "sześć punktów". Od początku meczu goście przejęli inicjatywę i stworzyli sobie 3 dogodne sytuacje do strzelenia bramki. Po 25 minutach to Solecczanie zaczęli dochodzić do głosu. Dwie stuprocentowe sytuacje zostały jednak zmarnowane. Na początku drugiej połowy, po podaniu K. Kuryłowicza, piłkę do bramki posłał M. Szram. Już 3 minuty później zespół gości zdołał odpowiedzieć; po dośrodkowaniu zawodnik gości strzelił na tyle mocno i precyzyjnie, że bramkarz Unitów był bez szans. Na szczęście to naszej drużynie udało się strzelić dwa decydujące gole i po bramkach Nowickiego i drugiej bramce Szrama, nasz zespół wygrał mecz i tym samym awansował na miejsce lidera tabeli.

Powiązana galeria: