Pierwsze ruchy kadrowe w Unii/Drobex

Jutro, Unia/Drobex Solec Kujawski rozegra pierwszy mecz sparingowy letniego okresu przygotowawczego. Dzisiaj klub informuje o pierwszych ruchach kadrowych.

Nowym bramkarzem w drużynie beniaminka III ligi został Paweł Laskowski, który do soleckiego zespołu trafił na zasadzie wypożyczenia z czwartoligowego Chemika Bydgoszcz. To oznacza, że w soleckim zespole już nie ujrzymy dotychczas drugiego bramkarza, Adama Owsiannego. Klub jednocześnie informuje, że na zasadzie transferu definitywnego do Unii/Drobex przechodzi pomocnik Krystian Born, który dotychczas był wypożyczony.

Z Unią/Drobex pożegnali się dwaj pomocnicy. Daniel Katerla przeniósł się do KP Starogard (tam trenerem został były szkoleniowiec soleckiego klubu, Robert Bednarek), z kolei Jakub Witucki został nowym piłkarzem innego klubu III ligi z naszego regionu - Wdy Świecie.

Jednocześnie informujemy, że były trener soleckiego zespołu, Grzegorz Wódkiewicz dołączył do sztabu szkoleniowego I-ligowego Stomilu Olsztyn, gdzie został asystentem pierwszego szkoleniowca, którym od nowego sezonu jest Tomasz Asensky.