Lista sędziów III ligi w nowym sezonie

Siedmiu sędziów z Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego ZPN będzie w nadchodzącym sezonie prowadzić mecze III ligi. Kolegia Sędziów z tych dwóch województw podały właśnie listę rozjemców.

Niebawem takowe listy podadzą także Kolegia Sędziowskie z Zachodniopomorskiego i Pomorskiego ZPN. Inauguracyjna kolejka III ligi jest planowana na weekend 12/13 sierpnia 2017 r.

Z Kujawsko-Pomorskiego ZPN, do prowadzenia spotkań III ligi oddelegowano następujących sędziów: Dawid BłażejczykDariusz DrozdPiotr Wiśniewski (wszyscy Bydgoszcz), Karol KobędzaMaciej Lanckowski (obaj Toruń) i Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek).

Z Wielkopolskiego ZPN, mecze III ligi w nadchodzącym sezonie poprowadzą: Wojciech Jasiak (Krotoszyn), Dawid MaciejewskiMichał SzmytkeKamil Waskowski (trójka Poznań), Maciej Martyniuk (Gruszczyn), Eliasz Pawlak (Śrem) oraz Paweł Wrzeszczyński (Kalisz).