Walczą soleckie drużyny młodzieżowe

Kolejny weekend stał pod znakiem zmagań w rozgrywkach młodzieżowych.

Juniorzy starsi Unii Solec Kujawski pokonali na wyjeździe Noteć Łabiszyn 4:0. Bramki zdobyli Łukasz Serocki, Damian Cegielski, Maciej Wojtecki i Daniel Łatka. Kolejny mecz podopieczni Szymona Raczyńskiego rozegrają w Bydgoszczy na Słowiańskiej z Golden Goal Bydgoszcz, 13 maja.

Juniorzy młodsi w minioną niedzielę przegrali w Białych Błotach ze Spójnią 0:3. Do 65 minuty utrzymywał się jeszcze wynik bezbramkowy. - Pierwszy gol strzelony przez rywali z rzutu karnego podłamał nam trochę skrzydła - powiedział po spotkaniu trenerów młodych unitów Sławomir Winiecki. Przed juniorami mecz w niedzielę w Warlubiu.

Grupa orlików natomiast  walczyła w turnieju w Bydgoszczy przy ul. Bronikowskiego. Wyniki - Gwiazda Bydgoszcz 2:1, Gwiazda III 4:1, Victoria Koronowo 0:3. Najbliższy turniej zaplanowano na sobotę w Solcu Kujawskim, od godziny 10.30.