Kup karnet i wspieraj Unię!

Od środy, 9 sierpnia można nabywać karnety na ligowe mecze Unii/Drobex Solec Kujawski na własnym stadionie. Klub poinformował także o cenie wejściówek na pojedynki w III lidze.

Karnet obowiązuje na osiem pojedynków ligowych, bo tyle soleccy piłkarze rozegrają na obiekcie przy ul. Sportowej 1 w rundzie jesiennej III ligi. Cena karnetu to 50 złotych. Rodzic lub opiekun prawny dziecka zapisanego w klubie Unia Solec Kujawski, może odebrać karnet na mecze seniorów za darmo.

Jednocześnie, klub poinformował, że bilety normalne na poszczególne mecze kosztują 8 zł, za darmo na stadion będą wchodziły kobiety oraz dzieci i młodzież z legitymacją szkolną do 18 roku życia.

Więcej szczegółów w sprawie zakupu karnetów, można uzyskać, dzwoniąc pod numer tel.: 694 559 195.