Zmiana trenera w Unii/Drobex Solec Kujawski

Trzecioligowa Unia/Drobex Solec Kujawski dokonała zmiany trenera. To druga roszada w naszym zespole w tym sezonie ligowym.

W rundzie wiosennej zespołu nie poprowadzi Brazylijczyk Hermes Neves Soares. Był on szkoleniowcem Unii/Drobex w ośmiu ligowych meczach pierwszej części trzecioligowego sezonu (po dziesiątej kolejce zastąpił na ławce trenerskiej Krzysztofa Jabłońskiego).

Teraz Hermes będzie pracował z grupami młodzieżowymi Jagiellonii Białystok. Jak się dowiedzieliśmy, stało się to faktem. Solecki klub szybko znalazł następcę Hermesa.

W rundzie wiosennej Unię trenować będzie Remigiusz Kuś, który w rundzie jesiennej był szkoleniowcem występującego w grupie I klasy okręgowej Gryfa Sicienko. Niebawem na naszych łamach pojawi się wywiad z nowym trenerem Unii/Drobex.

FOT. Marek Dembski