Pogrom w meczu 1/4 finału Pucharu Polski

W środę 9 maja odbyły się mecze 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Zespół Unii/Drobex Solec Kujawski grał w Sępólnie Krajeńskim z 4. drużyną A klasy (grupa I), miejscową Krajną.

Różnica kilku klas była w tym meczu aż nadto widoczna. Już do przerwy podopieczni Remigiusza Kusia i Artura Góreckiego prowadzili 4:0. Po przerwie piłka jeszcze pięciokrotnie lądowała w siatce gospodarzy. Hat-trickiem popisali się Patryk Biesiadziński i Michał Smolarczyk. Ten pierwszy, niestety, nabawił się także kontuzji. W momencie zdobycia bramki był faulowany przez rywala w wyniku czego skręcił staw skokowy.

W półfinale Unia/Drobex powalczy z Elaną Toruń. To spotkanie odbędzie się w Solcu Kujawskim.

Ćwierćfinał Pucharu Polski KPZPN

Krajna Sępólno Kraj. - Unia/Drobex Solec Kujawski 0:9 (0:4)

Bramki: Patryk Biesiadziński i Michał Smolarczyk po 3, Piotr Kaczkowski, Krystian Born i Dmytro Plakhtyr po 1.

Unia/Drobex: Laskowski - Samsel, Plakhtyr, Szałek, Michalski - Śmietanko (65. Moranowski), Czachorowski - Kaczkowski (60. Kotarzewski), Born - Biesiadziński (67. Nytko), Smolarczyk.

Pozostałe wyniki:

Mustang Ostaszewo - Elana Toruń 2:5, Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 2:1, Unia Janikowo - Legia Chełmża 0:1. Zwycięzcy uzyskali awans do 1/2 finału.