Turniej Piłkarski dzieci „UNIA CUP 2018”

Turniej odbędzie się w grudniu 2018 i styczniu 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej OSIR w Solcu Kujawskim. Zawody podzielone są na 4 dni, z których 9, 15 oraz 16 grudnia 2018 roku są to dni turniejów eliminacyjnych, natomiast 12 stycznia 2019 roku odbędzie się WIELKI FINAŁ TURNIEJU. W eliminacjach weźmie udział 36 zespołów, po 10 zawodników w każdym zespole. W finale wystąpi 12 najlepszych zespołów spośród 36 drużyn eliminacyjnych.

Uczestnikami wydarzenia będą drużyny z województwa kujawsko-pomorskiego (ok. 360 zawodników). W trakcie turnieju na trybunach zasiądą goście, rodzice, dziadkowie, działacze oraz trenerzy. W całej imprezie (trzy dni eliminacji oraz jeden dzień finałowy)planujemy udział łącznie około 700 osób.

LISTA UCZESTNIKÓW TURNIEJU JEST JUŻ ZAMKNIĘTA.